صفحه اصلي > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

تبدیل وضعیت کارکنان مشمول قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران و کارکنان قرارداد مدت موقت در شرکت پالایش نفت لاوان

مدیرعامل شرکت پالایش نفت لاوان از اجرای برنامه تبدیل وضعیت بیش از 540 نفر از کارکنان قرارداد مدت موقت به مدت معین در راستای بهبود معیشت، افزایش رضایت و امنیت شغلی و بهبود بهره وری سرمایه های انسانی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت پالایش نفت لاوان، مهندس «محمدعلی اخباری» با اشاره به برنامه های متعدد و متنوع این شرکت پالایشی با هدف بهبود وضعیت کاری، معیشتی و افزایش رضایت شغلی کارکنان پالایشگاه نفت لاوان به عنوان مدافعان تولید فرآورده های نفتی کشور در شرایط تحریم های ظالمانه و غیرمنصفانه ، گفت: بر این اساس، اجرای برنامه تبدیل وضعیت حدود 540 نفر از کارکنان قرارداد مدت موقت پالایشگاه به مدت معین کلید خورده است.
مدیرعامل شرکت پالایش نفت لاوان با بیان اینکه مهمترین دلیل اجرای این برنامه بهبود معیشت ، افزایش رضایت و امنیت شغلی کارکنان قرارداد مدت موقت پالایشگاه است، بیان کرد: با اجرای این برنامه برای بیش از 500 نفر از همکاران قرارداد مدت موقت سمت سازمانی تعیین می شود که تعیین سمت سازمانی منجر به بهبود وضعیت حقوق، معیشت و امنیت شغلی این دسته از همکاران خواهد شد.
وی با اعلام اینکه تبدیل وضعیت علاوه بر رضایت ، زمینهساز افزایش بهره وری و راندمان در فرآیندهای مختلف تولیدی و عملیاتی پالایشگاه نفت لاوان خواهد شد، وی تاکید کرد: بدون اغراق حتی در شرایط غیر تحریمی، کارکنان متخصص و شاداب نقشی غیرقابل انکار در بهبود شرایط در واحدهای عملیاتی از جمله پالایشگاه های نفت دارند.
مهندس اخباری همچنین از اجرای بند (د) تبصرۀ (۲۰) قانون بودجۀ سال ۱۴۰۰ كل كشور و بخشنامۀ مشترك روساي سازمان اداري و استخدامي و سازمان برنامه و بودجۀ كشور به كليۀ دستگاههاي اجرايي مشمول مادۀ (۲) قانون جامع خدماترساني به ايثارگران، مشمولان مادۀ (۲۱) در شرکت پالایش نفت لاوان خبر داد و افزود: در راستای اجرای این قانون، بیش از130 نفر از کارکنان پالایشگاه که مشمول این قانون بوده را به زودی تبدیل وضعیت می نماید.

به گفته وی، شرکت پالایش نفت لاوان مفتخر است به عنوان اولین شرکت پالایشی کشور اجرای قانون تبدیل وضعیت ایثارگران از موقت و معین به دائم را در راستای تکریم مقام والای ایثارگران، بهبود معیشت و افزایش رضایتمندی این دسته از کارکنان را عملیاتی و اجرایی کند.


٠٨:٣٥ - يکشنبه ٢٤ مرداد ١٤٠٠    /    عدد : ٦٢٨    /    تعداد نمایش : ٦٨٥


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: