صفحه اصلي > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

سومين جلسه هماهنگي مديران و روساي روابط عمومي شركت ملي پالايش و پخش، انجمن صنفي كارفرمايي و شركتهاي پالايش نفت خصوصي كشور

در پالایشگاه نفت لاوان رقم خورد.

کارگروه تدوین شیوه‌نامه مدیریت بحران توسط روابط عمومی‌های شرکتهای تابعه شرکت ملی پالایش وپخش فرآورده های نفتی ایران تشکیل شد.

سومین جلسه هماهنگی مدیران و روسای روابط عمومی شرکت ملی پالایش و پخش، انجمن صنفی کارفرمایی و شرکتهای پالایش نفت خصوصی کشور به میزبانی شرکت پالایش نفت لاوان برگزار شد.

محمدمهدی زهره‌وند مدیر روابط عمومی و اموربین‌الملل شرکت پالایش نفت لاوان در سومین جلسه هماهنگی مدیران و روسای روابط عمومی شرکت ملی پالایش و پخش، انجمن صنفی کارفرمایی و شرکتهای پالایش نفت خصوصی کشور با خوش آمدگویی به حضار و تشریح برنامه‌های جلسه اعلام کرد: مفتخریم که در این دوره از نشست ، میزبان روسای روابط عمومی های شرکتهای تابعه پالایش و پخش ، انجمن‌صنفی و شرکتهای پالایش نفت خصوصی هستیم‌  و اظهار امیدواری کرد با هماهنگی روابط عمومی‌های پالایش و پخش بتوانیم رسالت خود را در حوزه روابط عمومی به شایستگی ایفاء نماییم.

در ادامه ، مدیران روابط عمومی پالایشگاه‌های کشور در این‌نشست ، نظرات و پیشنهادهای خود را بیان نمودند و مجید شهیدی رئیس روابط عمومی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران هم از تشکیل یک کارگروه با حضور نمایندگان شرکت‌های پالایشی و تابعه به منظور تدوین شیوه نامه مدیریت بحران روابط عمومی‌ها در شرایط اضطرار را ضروری دانست.

رییس روابط عمومی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران در این نشست با اشاره به ضرورت ارتقاء عملکرد روابط عمومی‌ در ساختار شرکت‌ها اظهار کرد: پیش نویس شیوه نامه اجرای فعالیت‌های روابط عمومی و رسانه ای در شرایط اضطرار پس از اصلاحات و تغییراتی تدوین شده است که هم اکنون در دست بررسی و تحقیق است.

شهیدی با ذکر مثالی در جلسه اظهار نمودند پس از وقوع بحران و اخلال در سامانه هوشمند سوخت ، جلساتی را در تهران با شرکت‌های تابعه برگزار گردید و بر استمرار این روند تاکید و اعلام نمودند تا پس از اجماع و کسب نتیجه نهایی ، دستورالعمل مذکور توسط مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی مصوب و به شرکت‌های پالایشی و تابعه ابلاغ شود.

همچنین ایشان تصریح کرد: در این فرآیند کارگروهی با حضور نمایندگان شرکت‌های پالایشی و تابعه شکل خواهد گرفت و مشکلات و چالش‌ها منعکس و بررسی میگردد .‌

وی همچنین بر تمرکز بیشتر روابط عمومی ها در شبکه های مجازی در راستای تسریع در اطلاع‌رسانی تاکید نمودند .

گفتنی است، در این مراسم با حضور در آرامگاه شهدای گمنام جزیره لاوان نسبت به مقام شامخ شهدا ادای احترام گردید و نخستین کارگروه مدیریت بحران در عرصه خبر و اطلاع‌رسانی در مجموعه پالایشگاه نفت لاوان نیز تشکیل شد.

                                                                              روابط عمومی و امور بین الملل شرکت پالایش نفت لاوان

 


٠٣:٣٥ - شنبه ٢ بهمن ١٤٠٠    /    عدد : ٦٤٣    /    تعداد نمایش : ٣٣٩


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: