صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

شرکت پالایش نفت لاوان حامی برگزاری مراسم هفته هوای پاک در استان هرمزگان

 

شرکت پالایش نفت لاوان ضمن رعایت کامل قوانین محیط زیستی مرتبط با صنعت نفت، با اجرای مسئولیت های متعدد اجتماعی در سطح جزیره لاوان و فراتر از آن در حوزه های تاثیرگذار و ذینفعان خود شامل تامین کنندگان، مشتریان، سهامداران، جوامع بومی جزیره و استان و نیز کارکنان شرکت، همواره کوشیده است تا به عنوان شرکتی متعالی با چشم اندازهای بلند، مسیر پیشرفت را با رعایت اصول توسعه پایدار هموار سازد.

یکی از مهم ترین حوزه های مسئولیت اجتماعی شرکت، حوزه محیط زیست می باشد که در این راستا شرکت پالایش نفت لاوان از سال ۱۳۹۱ تا کنون به عنوان حامی حیات وحش جزایر لاوان و شیدور با اداره کل حفاظت محیط زیست هرمزگان همکاری نموده و همچنین در برگزاری مناسبت های متعدد محیط زیستی از جمله *جشنواره فیلم سبز در جزیره لاوان* که به عنوان نخستین بار در سال ۱۳۹۵ صورت گرفت، همواره پیش قدم بوده است.

یکی از مهمترین مناسبت های محیط زیستی که هر ساله در سطح کشور با هدف آگاه سازی عمومی و ترویج فرهنگ محیط زیستی برگزار می گردد مراسم گرامیداشت روز ملی هوای پاک می باشد که در قالب برنامه‌های هفته هوای پاک توسط اداره کل حفاظت محیط زیست هرمزگان برگزار میشود.

در همین راستا شرکت پالایش نفت لاوان به عنوان حامی اصلی این مراسم معرفی و در این راستا  به ارائه دستاوردهای محیط زیستی خود می پردازد.

                                                                                        روابط عمومی شرکت پالایش نفت لاوان

 

 


٢٠:٣٤ - يکشنبه ٢٨ دی ١٣٩٩    /    شماره : ٥٩٨    /    تعداد نمایش : ٢٦٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: