صفحه اصلی > اخبار > اطلاعیه ها 


  چاپ        ارسال به دوست

test

واحد جدید بنزین سازی شرکت پالایش نفت لاوان پیش راه اندازی شد.

 

 

 

 

 

 

با همت وتلاش مضاعف کارکنان و متخصصین شرکت پالایش نفت لاوان امروز اول اسفند ماه سال ۱۳۹۷ واحد جدید بنزین سازی این شرکت باحضور رئیس هئیت مدیره ومدیر عامل بصورت آزمایشی راه اندازی و در سرویس قرار گرفت.

 

شرکت پالایش نفت لاوان در راستای سیاست های کلان کشور و صیانت از محیط زیست و تولید سوخت پاک و در ادامه اجرای پروژه های طرح جامع افزایش ظرفیت و بهینه سازی فراورده های نفتی ، اقدام به اجرای پروژه طراحی ،ساخت و در ادامه آماده سازی و راه اندازی واحد تصفیه هیدروژنی و ایزو مریزاسیون نفتای سبک نموده است.
واحد تصفیه هیدروژنی و ایزومریزاسیون نفتای سبک این شرکت با ظرفیت ۷۴۰۰ بشکه در روز خوراک نفتای سبک ترش را از واحد های بالادستی دریافت و با حذف بنزن و دیگر آلاینده ها،روزانه به تنهایی به مقدار ۱،۱۶۰،۰۰۰ لیتر بنزین تولید می نماید.
با راه اندازی وبهره برداری کامل از این واحد و امتزاج بنزین تولیدی آن با دیگر بنزین های تولیدی شرکت ،تمامی بنزین تولیدی شرکت پالایش نفت لاوان به بنزین یورو ۴تبدیل خواهد شد.
برای اجرای این پروژه با استفاده از تمامی ظرفیت های داخلی ،هزینه ای بالغ بر ۲۰۰میلیارد ریال و ۲۲میلیون یورو صرف گردیده است.

اقدامات لازم در راستای آماده سازی و بهربرداری ازاین واحد تماما با تکیه بر توان و استعدادهای داخلی و با هدف افزایش تولید بنزین و تبدیل آن به بنزین یورو ۴در جهت رفع نیاز های داخلی و قطع وابستگی ها و همچنین ایجاد اشتغال پایدار بوده است.

 

 

 


١٨:٣٦ - چهارشنبه ١ اسفند ١٣٩٧    /    شماره : ٥٦٥    /    تعداد نمایش : ٢٢٠٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: