صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

آغاز به کار 6 پروژه عمرانی ، رفاهی و توسعه ای در شرکت پالایش نفت لاوانآغاز به کار 6 پروژه عمرانی ، رفاهی و توسعه ای در شرکت پالایش نفت لاوان


همزمان با سالروز ولادت با سعادت حضرت عیسی بن مریم (ع) پیامبر بزرگ خداوند و میلاد سرتاسر سعادت امام یازدهم شیعیان حضرت امام حسن عسکری (ع) و به میمنت این ایام خجسته ، طی مراسمی در شرکت پالایش نفت لاوان ، عملیات اجرایی 6 پروژه عمرانی ، رفاهی و توسعه ای با بودجه ای بالغ بر 34 میلیارد ریال آغاز شد .


   در این مراسم که با حضور دکتر عبدالهادی مطلق رئیس هیئت مدیره ، مهندس محمدعلی اخباری مدیرعامل و جمعی از کارکنان و پیمانکاران شرکت برگزار شد ، ابتدا آیاتی از کلام ا... مجید قرائت و سپس دکتر مطلق در بیاناتی ضمن تبریک این ایام مبارک ، با اشاره به ضرورت توجه به رشد و توسعه شرکت پالایش نفت لاوان در همه زمینه ها و ایجاد بسترهای مناسب برای دستیابی به توسعه پایدار افزودند :

 سابقه فعالیتها و اقدامات انجام شده در دو سال اخیر نشان می دهد که حرکت رو به رشد در دستور کار شرکت بوده و همه دست اندرکاران اجرایی با الهام از رهنمودهای رهبری معظم انقلاب مدظله العالی و مبنا قرار دادن اهداف عالیه نظام و مفاد برنامه های توسعه تمامی تلاش خود را برای سربلند کردن و شکوفائی این بخش از صنعت معمول داشته اند . ایشان در ادامه خاطر نشان نموده اند که این حرکتهای مثمر ثمر می بایست به صورت مستمر و مداوم ادامه یابد تا همانگونه که شرکت پالایش نفت لاوان به لحاظ اقتصادی در دوه دو ساله گذشته با افتخار مسیری بسیار مناسب و مطلوب را طی نموده و از زیان دهی به رشد اقتصادی و سود دهی رسیده است ، کماکان این روند را ادامه داده و انشاء ا... از همه ظرفیتهای موجود برای ادامه این مسیر و در جهت ایجاد رضایتمندی برای کارکنان محترم و خانواده عزیز آنها و سایر ذینفعان از جمله سهامداران گرامی بهره برده و با این هدف مقدس گامهای اساسی خود را محکم تر و پویاتر بردارد .

      در ادامه مهندس اخباری با بیان اینکه این پروژه ها با رویکرد توجه به رشد مداوم شرکت در همه زمینه ها و حرکت متناسب با شأن و جایگاه پالایشگاه لاوان در دستور کار قرارگرفته خاطر نشان نمودند که قصد داریم با همت و اراده ای که در کارکنان سختکوش شرکت پالایش نفت لاوان سراغ داریم ان شاءا... این پروژه ها را که اجرای آنها به یمن این روزهای خجسته آغاز شده با روندی مطلوب به انجام رسانیده و با ایجاد ارزش افزوده در فعالیتها و فرآیندهای شرکت ، گامهای مهمی را در مسیر رشد و توسعه شرکت برداریم .

 

از جمله پروژه هایی که عملیات اجرایی آنها در پالایشگاه لاوان آغاز گردیده به شرح زیر می باشد :

 

ردیف

نام پروژه 

1

نصب یک باب سوله و پوشش سقف مجموعه ورزشی و استخر شنای کارکنان

2

ساخت و نصب یک باب سوله در ضلع شرقی سوله شماره 3 انبارکالا  

3

محوطه سازی اطراف باشگاه ورزشی و استراحتگاه های 30 و 10 واحدی

4

تعمیر سایبان سقف و پوشش بیرونی دیوار ساختمان مرکزی 

5

احداث ساختمان operation room واحدهای عملیاتی 1300 ، 1500 و  1600  

6

احداث ساختمان نگهبانی ورودی به تأسیسات پالایشگاه به همراه محوطه سازی و ایجاد تغییرات میدان موجود و احداث پیاده رو  

 


٠٩:٠١ - پنج شنبه ٧ دی ١٣٩٦    /    شماره : ٥٥٢    /    تعداد نمایش : ١١٨٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: