صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

نشست مجمع سالیانه شرکت پالایش نفت لاوان

گزارش نشست مجمع سالیانه شرکت پالایش نفت لاوان  

 

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت پالایش نفت لاوان در تاریخ 31 تیر با حضوربیش از 90 درصدی سهامداران در سالن وصال هتل همای شیراز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت پالایش نفت لاوان، در این مجمع در رابطه با میزان پرداخت سود سهام و در اجرای مواد 90 , 239 و 240 لایحه اصلاحی قانون تجارت و پس از اخذ تایید حسابرس مستقل و بازرس قانونی، با رای اکثریت سهامداران، مبلغ 520 ریال به عنوان سود قابل تقسیم هر سهم برای سال منتهی به 30 اسفند سال 1395 تخصیص یافت که سهامداران حقیقی از اول مهر ماه 1396 با در دست داشتن مدارک هویتی ، میتوانند سود سهام خود را  از شعب بانک رفاه در سراسر کشور دریافت نمایند .

در این نشست  دکتر عبدالهادی مطلق رئیس هیئت مدیره و مهندس اخباری مدیر عامل  شرکت پالایش نفت لاوان گزارشی از عملکرد واقعی شرکت، پیشرفت طرح ها و برنامه های توسعه ای در دست اقدام شرکت و همچنین طرح های به بهره برداری رسیده ارائه کردند و با نوید این مطلب که زیان سنگین 2303 ریالی که  به ازای هر سهم مربوط به عملکرد سال 1393 در پایان سال 1394 به سود 22 ریال تبدیل شده بود با اقدامات موثر  انجام گرفته  در عملکرد منتهی به اسفند ماه 1395 میزان سود هر سهم به 968 ریال افزایش یافته است که نشانگر تلاش و همت مدیران و کارکنان جهت اعتلای وضعیت شرکت میباشد .

همچنین گزارش حسابرس و بازرس قانونی شرکت نیز قرائت شد و مجمع براساس گزارش مذکور مصوبات خود را مشخص نمود .

در رابطه با رعایت ماده 147 لایحه اصلاحی قانون تجارت، سازمان حسابرسی وابسته به وزارت امور اقتصاد و دارائی  به عنوان حسابرس و بازرس اصلی شرکت برای سال مالی منتهی به 29 اسفند سال 1396 تعیین شد.

گفتنی است در تصمیمات مجمع عمومی روزنامه های اطلاعات و دنیای اقتصاد به عنوان روزنامه های کثیر الانتشار برای درج آگهی های مربوط به شرکت معرفی شد.

در این نشست آقای دکتر عبدالهادی مطلق  به عنوان رئیس جلسه, آقایان سید پرویز هاشم زاده و هاشم نامور به عنوان ناظران جلسه و آقای محمد علی اخباری به عنوان دبیر جلسه، اعضاء هیئت رئیسه مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت پالایش نفت لاوان را تشکیل دادند. 

 

 

 

 

 


١١:٠٨ - سه شنبه ٥ مرداد ١٣٩٦    /    شماره : ٥٢٥    /    تعداد نمایش : ١٢٨٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: